Для оптимизации работы браузера этот сайт применяет файлы-cookie. Продолжая просматривать сайт, вы соглашаетесь их использовать.Узнать подробнее Закрыть
Вы используете неподдерживаемый браузер. Возможно, некоторые компоненты будут работать неправильно. Загляните в наш список поддерживаемых браузеров для оптимальной работы с приложением. Закрыть

Neverwinter

Haftanın İndirimleri

Автор: Xeltey | Чтв 12 Фев 2015 10:00:00

Selam maceracılar! Sizlere her hafta Zen Pazarı'ndaki favori eşyalarınızı büyük indirimlerle satın almanızı sağlayacak haftalık promosyonlar duyuracağız. Hangi yeni eşyaların promosyon kapsamında olduğunu görmek için her hafta uğramayı ihmal etmeyin. Çünkü aralarında en sevdiğiniz binekler, yoldaşlar, boyalar veya diğer özel eşyalar olabilir!

Unutmayın, oyundayken istediğiniz zaman "Y" tuşuna basarak Zen Pazarı'nı açabilir ve indirimdeki tüm eşyaları görebilirsiniz.

İşte bu haftanın sadece bir hafta sürecek olan ve tam %30 indirime varan promosyon eşyaları:

 

*PROMOSYON* – Ağır Worg Bineği – %30 indirimle

Ağır Worg burada: Oyunda iken "Y" tuşuna basın, soldaki "Binekler" sekmesine tıklayın ve "Özel" seçeneğini seçin.

Worg bineği, maceralarınız boyunca karşı karşıya kalacağınız her tehlike karşısında size yardım etmeye hazır. Bir kurttan daha iri ve zeki olan bu vahşi worg, yolculuğunuzda size eşlik etmeyi kabul etti. Savaşla bilenmiş bu bineğe sadece bu hafta %30 indirimle sahip olabilirsiniz. Ağır Worg, hareket hızını %110 artırır.

 

*PROMOSYON* Bahamut'un Şampiyonu Destek Paketi – %20 indirimle

Bahamut'un Şampiyonu Destek Paketi burada: Oyunda iken "Y" tuşuna basın, soldaki "Eşyalar" sekmesine tıklayın ve "Paketler" seçeneğini seçin.

Bahamut tarafından seçilen cesur savaşçılar için derlenmiş özel bir paket. İçinde 24 yuvalı bir çanta ve bir dönüştürülebilir silah seti bulunuyor. Size aynı zamanda yoldaş desteği de getiriyor. Hesap çapında bir açılım. Bu eşyalar, Ödül Teslim Elemanı'ndan temin edilebilir.

 

*PROMOSYON* Meslek Mülk Paketi  %25 indirimle

Meslek Mülk Paketi burada: Oyunda iken "Y" tuşuna basarak "Meslekler" sekmesine tıklayın.

Üstad bir Zanaatkar mı olmak istiyorsunuz? Bir meslek vazifesini tamamlamak için birkaç destansı mülke mi ihtiyacınız var? Meslek Mülk Paketi'ni hemen büyük bir indirimle satın alma fırsatını kaçırmayın. Bu pakete sadece bu hafta %25 indirimle sahip olun.

neverwinter, nw-news, nw-launcher, nw-sales,

Самые последние Еще

Сегодня мы рассмотрим новую систему спутников. В «Подгорье» в нее было внесено много изменений, и я постараюсь ничего не забыть...
Подробнее
Искатели приключений, тут вы можете ознакомиться с последними изменениями в Neverwinter.
Подробнее
На этих выходных торговцы в крепости планируют базарный день с 20% скидкой на все товары за знаки гильдии!
Подробнее

hover media query supported