This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Neverwinter

Skrytka Upadłego Smoka

By Andarielitta | Wed 29 Apr 2015 10:00:00 AM PDT

W Neverwinter, nigdy nie wiesz, co czeka na Ciebie za rogiem. W trakcie walki z Kultem Smoka i wspierającymi go potężnymi smokami, rozglądaj się za Skrytkami Upadłego Smoka zawierającymi potężnego Legendarnego Wierzchowca i wiele innych przedmiotów, które pomogą Ci w trakcie przygód. Otwórz skrytkę upadłego smoka, a będziesz mógł otrzymać epickie przedmioty, by móc się lepiej przygotować na wszelkie zagrożenia czyhające w Neverwinter.

Nie zapomnij, że każda skrytka wymaga Zaczarowanego Klucza do otwarcia. Zaczarowane Klucze znaleźć można w naszym Sklepie Zen.

Zaczarowane Klucze

Jeśli nie otwierałeś jeszcze Skrytek w przeszłości, otwórz Skrytkę Upadłego Smoka i zobacz, jakie nagrody na Ciebie czekają:

Kościany Rumak –  Prosto od władców Dziewięciu Piekieł, legendarny wierzchowiec stworzony przez samego Beliala. Ten przerażający rumak nie musi nigdy odpoczywać i zawsze będzie gotów, by razem z tobą wkroczyć do walki z każdym, nawet najokrutniejszym przeciwnikiem.

Czarne Smoczysko Zabójca – Smoczyska Zabójcy to śmiertelnie groźne drapieżniki. Niesamowicie lojalne, jeśli są trenowane od urodzenia. Jako towarzysz fioletowej jakości, Smoczysko Zabójca może osiągnąć maksymalnie 30 rangę i ma podstawowe statystyki w Mocy, Trafieniu Krytycznym i Przebiciu Pancerza.

Artefakt Kamień Portalu Beliala  Ten potężny artefakt otwiera mały portal na ulice Abriymoch w Czwartej Warstwie Piekła. Portal sprawia, że pobliscy przeciwnicy wpadają w szał i zaczynają go bezlitośnie atakować, zamiast skupiać się na postaci gracza. Po kilku sekundach portal wybucha zadając mnóstwo obrażeń pobliskim przeciwnikom.

Drakon Łupieżca – Ten żeński, drakoński towarzysz to zupełnie nowy przedmiot dodany do asortymentu Handlarza Smoczymi Łuskami. Gracze mogą zbierać Smocze Łuski i wymienić je na tego zupełnie nowego towarzysza!

Pakiet Artefaktów Tyrana – Kamienie doskonalenia to kluczowy element ulepszania Artefaktów w trakcie procesu Doskonalenia. Pakiet ten zawiera Większy Kamień Doskonalenia, Kamień Doskonalenia i Pomniejszy Kamień Doskonalenia oraz jeden z następujących przedmiotów: Wody Elah’zad (Artefakt), Katalog Całych Krain Aurory (Artefakt), Latarnia Objawienia (Artefakt), Pas siły (Przedmiot Artefaktu), Łuskowa obręcz kondycji (Przedmiot Artefaktu), Splątana lina zręczności (Przedmiot Artefaktu), Pas inteligencji ze skóry sowoniedźwiedzia (Przedmiot Artefaktu), Pas mądrości (Przedmiot Artefaktu), Przepaska charyzmy (Przedmiot Artefaktu) i Pomniejszy Kamień Doskonalenia.

Smocza Szkatuła Uroków – Zapewnia szansę na zdobycie permanentnych Smoczych Uroków wraz z innymi urokami z poprzednich skrytek. Pakiet zawiera jeden z następujących przedmiotów: Większy znak wigoru, 1 lub 2 Znak Wigoru i jeden z następujących: Lśniący diament, Krwawy Rubin, Pomniejszy Kamień Runiczny Nieustraszonych, Pomniejszy urok przytłaczającego mroku, Pomniejszy urok Ognia Plagi, Urok 7 Rangi, Smoczy Urok 7 Rangi, Szafir bez skazy, 1 lub 2 Uroki rangi 5 lub 6.

Zestaw Wzmocnienia Towarzysza – Przedmioty z zestawu towarzysza mogą zostać użyte do wzmocnienia efektywności towarzysza w walce. Szczególnie, że masz szansę na otrzymanie żetonu ulepszenia towarzysza, który pomoże Ci ulepszyć swojego towarzysza do maksymalnego poziomu. Pakiet zawiera jeden z następujących przedmiotów: Żeton ulepszenia towarzysza, pomniejszy kamień runiczny spajania, Straszliwy Kamień Runiczny, 3 Rzadkie Kamienie Runiczne i Zwój Doświadczenia Towarzysza.

Specjalny Pakiet Profesji – Pakiet zawiera przydatne przedmioty, które pomogą w zadaniach profesji. Zawiera ludzi, narzędzia i zasoby używane w profesji na maksymalnym poziomie:

1 Epicki, Rzadki lub Niezwykły środek profesji

1 Rzadki Przedmiot profesji

1 Epicki, Rzadki lub Niezwykły przedmiot profesji

Srebrna Smocza Łuska – Mimo, że nie są to prawdziwe smocze łuski, to są one zrobione z czystego srebra i mogą zostać wymienione u Handlarza Smoczymi Łuskami na cenne dobra. Gracze mogą zbierać te łuski i wymieniać je na specjalnie przedmioty takie jak towarzysz Pseudosmok, Kamień Ioun Czerwonego Smoka, oraz Smocze Uroki rangi 5 i specjalny zestaw barwników w kolorze smoczych łusek. Przejdź do gry i udaj się do kupca w Salach Sprawiedliwości.

Smoczy Urok, Ranga 4 – Miejsce Ofensywne: +50 Przebicia Pancerza, +28 Mocy, +28 Ozdrowienia Miejsce Defensywne: +200 Maksymalnych PW, +28 Obrony, +28 Kradzieży życia.

Pula Sztabek Handlowych – Przedmiot ten zapewnia szansę na zdobycie Sztabek Handlowych Tarmalune w większych ilościach!

Chcesz więcej szczegółów, zrzutów ekranów i filmów? Polub Neverwinter na Facebooku po więcej zawartości i śledź nas na Twitterze – zatweetuj nam swoje pytania! Dla najnowszych filmów z Neverwinter zasubskrybuj nasz kanał na YouTube.

nw-xbox,

Most Recent More

Packs will be 20% off for the next week!
Read more
The Refinement Pack & Coal Mote Bundle is available for a limited time!
Read more
Today’s blog is about a subject that everyone has been wondering about.
Read more

hover media query supported