Для оптимизации работы браузера этот сайт применяет файлы-cookie. Продолжая просматривать сайт, вы соглашаетесь их использовать.Узнать подробнее Закрыть
Вы используете неподдерживаемый браузер. Возможно, некоторые компоненты будут работать неправильно. Загляните в наш список поддерживаемых браузеров для оптимальной работы с приложением. Закрыть

Neverwinter

Çanta değişiklikleri

Автор: Vickedcax | Птн 24 Апр 2015 09:30:00

Merhaba Neverwinter Maceracıları,

Çok sevdiğiniz hazinelerinizi yanınızdan ayırmamanızı sağlayan eşyaların bazılarında birkaç değişiklik yapıldı. Korkmayın, bu eşyalar hazinelerinizi belalı goblinlerin, ejderhaların ve hırsızların kem gözlerinden uzak tutmaya devam edecek. Bu Salı günkü bakımdan itibaren, Depolama Çantası, Geniş Depolama Çantası ve Nakışlı Elf İpeği Çantası dahil olmak üzere tüm çantalarda bir değişime gidiyoruz ve onları kuşanıldığında bağlanır yapıyoruz. Müzayede Evi'nde halen çanta almaya veya satmaya çalışanların, çantayı Zen Pazarı'ndan satın aldıktan sonra kuşanmamaya dikkat etmelerinde fayda var. 

Aşağıdaki çantalar, artık Kuşanıldığında Bağlanır:

  • Büyük Elf İpeği Çantası
  • Depolama Çantası
  • Geniş Depolama Çantası

 

  

Dikkat: Bu çantalardan halihazırda kuşanılmış olanlar, bir kez daha kuşanılana dek bağlanmayacak.

Çantalarda yapılan değişikliklerin yanı sıra, yeni bir Rünik Depolama Çantası getiriyoruz. Oyunumuzun gelişimi boyunca, Faerûn'da atıldığınız maceralarda karşılaşacağınız yeni iksirler, işlemeler ve ilave eşyalar ekledik. Ancak envanter hacmini artırma çabalarımızın yeterli olduğu pek söylenemez. Rünik Depolama Çantası, dünyayı keşfederken daha fazla ganimet toplama peşinde olan oyuncuların ek alan derdine derman olacak. 

Oyun hakkında daha fazla bilgi, ekran resmi ve video mu istiyorsunuz? Neverwinter'ı Facebook'ta beğenin ve hayranlara özel daha fazla içerikten faydalanın. Bizi Twitter'da takip ederek sorularınızı bize ulaştırın! Ve YouTube kanalımıza abone olarak en yeni Neverwinter videolarını izleyin.

nw-news, nw-launcher,

Самые последние Еще

Нас ждет самое эпическое в Фаэруне подземелье. а внутри - горы наград!
Подробнее
Загляните на Рынок Zen на этих выходных, если хотите выгодно пополнить запасы! 25% скидка будет действовать на спутников, скакунов, сумки и категорию «Предметы»!
Подробнее
Специальная распродажа только для обладателей VIP-статуса 3 уровня и выше!
Подробнее

hover media query supported