This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dispensar
Você está usando um navegador não suportado. Alguns recursos podem não funcionar corretamente. Por favor, consulte a nossalista de navegadores suportadospara a melhor experiência. Dispensar

Star Conflict

Star Conflict Hangara Yanaştı!

Por Fero
Sex 27 Mar 2015 06:01:00 PDT

Tüm Arc oyuncularına bir sinyal var... Star Conflict, Arc hangarında yerini aldı ve birlikte heyecan yaşamak için cesur kaptanlar arayışında. Bir zamanlar gelişmekte olan şehirlerden ve gemilerden arta kalanların kaygıyla etrafta uçuştuğu antik bir uzaylı medeniyeti keşfedildi. Bu keşif, birçoklarının sahibi olmak hayaliyle peşinden koştuğu ancak sadece birkaçının geri dönebildiği geniş bir nesne ve servet yelpazesini de ortaya çıkardı. Caka uğruna demir almaya cesaretiniz var mı?

Star Gem Inc. tarafından geliştirilen Star Conflict, yıldızlarla dolu uzay boşluğunda yolculuk yaparak arkadaşlarınızla ittifaklar ve filolar oluşturduğunuz, diğer kaptanlarla birlikte aksiyon dolu savaşlarda yer aldığınız ve hepsinden önemlisi, dört bir yanınızı saran o güzel karanlığın içinde sağ kalmaya çalıştığınız, oynaması ücretsiz bir uzay simülasyonu MMO'su.

Başlarken: Öncelikle, kurulu değilse Arc'ı indirin. Bunun için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, Star Conflict'i Oyunlar sekmesi altında bulacaksınız. Daha Fazlası ve ardından Hemen Oyna üzerine tıklayın. İndirme başlayacaktır. İndirme işlemi bittikten sonra, oyunu Oyna üzerine tıklayarak doğrudan kütüphanenizden oynayabilirsiniz.

Geminiz kalkışa hazır. Peki ya siz?

Anlaşıldı, tamam.

Arc Ekibi

 

sc-news,

hover media query supported