Questo sito usa i cookie per migliorare la tua esperienza di navigazione. Continuando a navigare su questo sito acconsenti a usare i nostri cookie. Ottieni maggiori informazioni Ignora
Stai usando un browser non supportato. Alcune caratteristiche potrebbero non funzionare correttamente. Per favore controlla il nostro elenco di browser supportati per una migliore esperienza. Ignora
Notizie di Arc
Witamy w Arc Games!
23 febbraio, 2015

Witamy w Arc Games! Od dziś, wszyscy użytkownicy będą przekierowani z naszych dawnych stron Perfect World do strony Arc Games. Arc Games to usprawnione, scentralizowane miejsce dla waszych ulubionych gier, wydarzeń i wielu innych. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że jesteście tu wszyscy z nami i liczymy na wasze dalsze wsparcie.

Zapewne dla wielu z was Arc to nowość, więc postanowiliśmy opublikować wpis na blogu, który ułatwi wam pierwsze kroki. Poradnik ten wytłumaczy wam podstawy takie jak instalacja, dodawanie gier i wykorzystywanie kodów.

 

 

Czym jest Arc?

Po pierwsze, czym jest Arc? Arc to nasz najnowszy twór, który ma na celu zebranie wszystkich ulubionych przez graczy gier, społeczności i rozrywki w jednej, łatwej w użytku platformie. Arc pozwala na bezproblemowe zarządzanie grami, instalacje wszystkiego w jednym miejscu, kontakt ze znajomymi przez wbudowany komunikator i wiele więcej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze FAQ Arc tutaj.

 

 

Instalacja

No dobra, skoro już wiesz, o co z tym wszystkim chodzi, czas pobrać klienta Arc. Proces nie jest skomplikowany i zrobić to możesz bezpośrednio stąd lub klikając poniższy przycisk:

Gdy zostaniesz o to poproszony, wybierz miejsce i to, czy chcesz by został utworzony skrót na pulpicie. Gdy instalacja dobiegnie końca, Arc rozpocznie swoje działanie. Zostaniesz wtedy poproszony o wprowadzenie danych logowania. Jeśli dopiero zaczynasz grać w jedną z naszych gier, będziesz musiał stworzyć konto.

Kliknij Stwórz Nowe Konto i przeczytaj nasz regulamin. Gdy już to zrobiłeś i zgodziłeś się na przedstawione tam warunki, wprowadź adres email, którego chcesz używać, wraz z wyświetlaną nazwą, hasłem i datą urodzenia. Gdy już to wszystko zrobisz, kliknij Kontynuuj. Gratulacje, właśnie dołączyłeś do rodziny Arc!


 

Pobieranie Gier

Po prostu nakieruj mysz na zakładkę GRY, przewiń do tej, którą chciałbyś pobrać i wybierz dowiedz się więcej. Zostaniesz przekierowany na stronę gry, gdzie będziesz mógł sprawdzić najnowsze aktualizacje, wątki na forum i wiele więcej. Gdy już tam będziesz, kliknij Graj za Darmo. Zostaniesz zapytany o to, gdzie chcesz zapisać swój plik. Po tym, jak wybierzesz odpowiednie miejsce, naciśnij Dalej i niech rozpocznie się pobieranie!

Alternatywną metodą jest dodanie gier przy użyciu przycisku DODAJ GRY w lewym dolnym rogu klienta Arc. Wystarczy kliknąć DODAJ GRY > Przeglądaj wszystkie gry Arc > Dowiedz się więcej > Graj za darmo, wybrać miejsce instalacji i kliknąć Dalej.

 

Granie w Gry

Granie w gry jest tak proste, jak dawniej, a może i jeszcze prostsze! Starczy przejść do BIBLIOTEKI GIER, znaleźć grę, w którą chcesz grać i wybrać GRAJ! I już! Z racji, że zalogowałeś się już do Arc, nie będziesz musiał logować się ponownie do gry. Po naciśnięciu „graj”, gra włączy się automatycznie i będziesz mógł zacząć rozgrywkę.

 

Wykorzystywanie Kodów

Po zalogowaniu, nakieruj mysz na logo Arc w lewym górnym rogu, po czym wybierz Wykorzystaj Kod z rozwijanego menu. Wprowadź posiadany kod, naciśnij Dalej, upewnij się, że wybrałeś odpowiedni serwer i postać, i naciśnij Dalej raz jeszcze. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, zobaczysz wiadomość obwieszczającą sukces, która poinformuje Cię o tym, że przedmiot został wysłany na twoją postać. Od teraz, podążaj za odpowiednimi dla twojej gry krokami. W większości przypadków trafią one na pocztę w grze, jednak czasami będziesz musiał spotkać się ze specjalnym NPC by otrzymać swoje przedmioty.

 

 

Mamy nadzieję, że spodobał wam się ten przegląd Arc! Zostańcie z nami dla następnych przeglądów zawartości, które trafią do was w niedalekiej przyszłości.

Jak zwykle, w razie jakichkolwiek pytań, dajcie znać na feedback@arcgames.com.

Polubcie nas na Facebooku lub śledźcie nas na Twitterze!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Arc

 

CONDIVIDI
SCRITTO DA
feb 23rd, 2015
03:00

hover media query supported