Ce site utilise des cookies pour améliorer votre expérience de navigation. En continuant votre visite, vous acceptez l'utilisation de nos cookies. Obtenir plus d'informations Fermer
Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Fermer

Star Conflict

Star Conflict Hangara Yanaştı!

Par Fero
ven. 27 mars 2015 06:01:00 PDT

Tüm Arc oyuncularına bir sinyal var... Star Conflict, Arc hangarında yerini aldı ve birlikte heyecan yaşamak için cesur kaptanlar arayışında. Bir zamanlar gelişmekte olan şehirlerden ve gemilerden arta kalanların kaygıyla etrafta uçuştuğu antik bir uzaylı medeniyeti keşfedildi. Bu keşif, birçoklarının sahibi olmak hayaliyle peşinden koştuğu ancak sadece birkaçının geri dönebildiği geniş bir nesne ve servet yelpazesini de ortaya çıkardı. Caka uğruna demir almaya cesaretiniz var mı?

Star Gem Inc. tarafından geliştirilen Star Conflict, yıldızlarla dolu uzay boşluğunda yolculuk yaparak arkadaşlarınızla ittifaklar ve filolar oluşturduğunuz, diğer kaptanlarla birlikte aksiyon dolu savaşlarda yer aldığınız ve hepsinden önemlisi, dört bir yanınızı saran o güzel karanlığın içinde sağ kalmaya çalıştığınız, oynaması ücretsiz bir uzay simülasyonu MMO'su.

Başlarken: Öncelikle, kurulu değilse Arc'ı indirin. Bunun için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, Star Conflict'i Oyunlar sekmesi altında bulacaksınız. Daha Fazlası ve ardından Hemen Oyna üzerine tıklayın. İndirme başlayacaktır. İndirme işlemi bittikten sonra, oyunu Oyna üzerine tıklayarak doğrudan kütüphanenizden oynayabilirsiniz.

Geminiz kalkışa hazır. Peki ya siz?

Anlaşıldı, tamam.

Arc Ekibi

 

sc-news,

Les plus récentes Voir plus

Une pensée pour nos pilotes mercenaires. Ceux qui vivent pour le combat, l'aventure, et les mystères de l'espace.
Lire la suite
Guide du débutant de Star Conflict
Lire la suite

hover media query supported