Ce site utilise des cookies pour améliorer votre expérience de navigation. En continuant votre visite, vous acceptez l'utilisation de nos cookies. Obtenir plus d'informations Fermer
Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Fermer

Star Trek Online

Ogłoszenie: Migracja Forum

Par Andarielitta
jeu. 30 avril 2015 09:37:00 PDT

Cześć wszystkim,

W dniu 4 maja, będziemy przenosić wszystkie fora naszych gier w jedno miejsce, co ułatwi sprawę dla członków naszej społeczności. Każda gra wciąż będzie mieć swoje własne pod-forum, jednak wszystkie sekcje korzystać będą z jednego centrum. Oznacza to, że niektóre nasze fora zostaną zamknięte i przeniesione na http://www.arcgames.com/en/forums#. Logowanie do nowego, wspólnego forum będzie odbywać się przy pomocy danych logowania Arc. Gry, których fora zostaną przeniesione to:

 • Neverwinter
 • Star Trek Online
 • PWI
 • Forsaken World
 • Battle of the Immortals
 • War of the Immortals
 • Blacklight: Retribution
 • Champions Online
 • Ether Saga Odyssey
 • Jade Dynasty
 • RaiderZ

Zmiana nie dotyczy forów Swordsman, Elsword, Stronghold Kingdoms, APB: Reloaded oraz Star Conflict, bo korzystają już one z nowej, lepszej struktury. Przenosiny to dobra wiadomość szczególnie dla tych z was, którzy grają w kilka naszych gier jednocześnie – koniec z przełączaniem w tą i z powrotem między różnymi zakładkami!

Zmiana jednak nie wpłynie pozytywnie tylko na graczy korzystających z większej ilości gier. Wcześniej, korzystaliśmy z systemu vBulletin do obsługi naszych forów, jednak teraz, przerzucamy się na system Vanilla – wszystko, czego nazwa oznacza także smak lodów musi być dobre, prawda? Główną zaletą forów korzystających z systemu Vanilla są opcje modyfikacji i łatwość dostępu.

Dostosowywanie:

Vanilla pozwala na łatwą i przyjemną zmianę obrazka profilowego, miniatury, sygnatury, a nawet na zmianę statusu osobistego przez kliknięcie na wyświetlanej nazwie Arc w lewym górnym rogu strony forum. Fora Vanilla pozwalają nawet na korzystanie z animacji GIF, jako obrazków profilowych i miniatur! A warto przecież zadbać o idealny wygląd miniaturki, gdyż będzie się ona pojawiać wszędzie tam, gdzie pozostawicie swój ślad wpisem lub komentarzem.

Wiemy, że sygnatury są niezwykle ważną częścią profilu każdego gracza, więc nie martwcie się, można je edytować i zmieniać tutaj: http://www.arcgames.com/en/forums#/profile/signature

 

 

 

Łatwość Dostępu:

Jak wspominaliśmy powyżej, dostęp do forum którejkolwiek z naszych gier będzie teraz możliwy przez przejście tutaj: http://www.arcgames.com/en/forums#. Klikając na link w lewym górnym rogu, można zawsze powrócić do głównej sekcji forum Arc Games, po czym przejść do innej gry.

Kolejną nowością jest możliwość dodawania wątku do zakładek, przez naciśnięcie symbolu gwiazdki. Wybrane wątki trafią w ten sposób do sekcji „Moje Zakładki” po lewej, skąd łatwo zarządzać wszystkimi interesującymi tematami.

Każdy wpis modyfikować można przy pomocy HTML, Markdown oraz BBcode. Obrazki są automatycznie przeskalowywane do odpowiednich rozmiarów, a filmy z YouTube automatycznie osadzane w wątkach. Teraz forum potrafi rozpoznać nawet Tweety i Vine’y!

Dodatkowo, od teraz, jeśli będziecie chcieli zwrócić czyjąś uwagę, wystarczy umieścić „@” przed jego nazwą we wpisie. Pojawi się lista automatycznego uzupełniania, co ułatwi wybór odpowiedniego użytkownika. Każdy użytkownik, który zostanie w ten sposób oznaczony otrzyma specjalne powiadomienie, by móc dalej wypowiedzieć się w temacie.

 

Fora Vanilla oferują jeszcze wiele innych, nowych możliwości, więc zachęcamy do rozejrzenia się po nich w wolnym czasie – grzebanie na forach samo w sobie powinno być teraz dużo przyjemniejsze, gdyż naszym zdaniem, wyglądają one zdecydowanie dużo, dużo lepiej.

Jesteśmy podekscytowani tymi przenosinami i nie możemy się doczekać, by zobaczyć nowe fora w całej okazałości! Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście porozmawiać na temat naszych gier, skontaktujcie się z nami przy pomocy Twittera lub Facebooka.

swm-news, pwi-news, fw-news, woi-news, bl-news, jd-news, nw-news, sto-news, arc-news,

Les plus récentes Voir plus

Bientôt disponible dans le C-Store, découvrez le pack Key Ring Bundle !
Lire la suite
Consultez nos notes de mise à jour pour connaître les derniers changements apportés à Star Trek Online.
Lire la suite
Ce week-end, nous vous proposons un événement spécial vous permettant de gagner des Gages de Réputation bonus !
Lire la suite

hover media query supported