Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Fermer

Neverwinter

Blog developera: Artefakty

Par Fero | ven. 22 nov. 2013 11:00:00 PST

Artefakty – Blog Deweloperski Chrisa Matza, Lead System Designera

Wraz z nadchodzącym Modułem 2: Shadowmantle, będziemy dodawać nowy rodzaj przedmiotów do gry – Artefakty. Przedmioty te, mają przede wszystkim dodać do gry coś, czego jeszcze nie było – nowe i unikatowe możliwości. Artefakty będą zwiększać statystyki waszych postaci, stając się coraz lepsze wraz z waszym rozwojem. Wypróbowaliśmy wiele wariantów zanim udało nam się stworzyć obecny system, dlatego jesteśmy z niego tak zadowoleni.

Wydobyte Artefakty

W okolicach 20 poziomu wasze postacie dostaną nowe zadanie, które wyśle was na poszukiwanie zagubionego przedmiotu o wielkiej mocy. Po odzyskaniu tego przedmiotu, będziecie musieli wybrać 1 spośród 3 artefaktów na początek – wybieracie spośród Latarni objawienia, Wody Elah’zad i Katalogu Całych Krain Aurory. Każdy z tych przedmiotów da wam bonus do statystyk i gdy przeciągnięty na pasek mocy, nową umiejętność!

Każda moc jest inna: jedna daje leczenie w czasie, druga zadaje obszarowe obrażenia, a trzecia… cóż, nie tylko zwiększa obrażenia w jeden cel, ale dodatkowo daje możliwość wezwania sklepikarza w dowolnym miejscu, pod warunkiem, że jesteście poza walką. Ten sklepikarz będzie sprzedawać mikstury i inne przedmioty użytkowe, skupując od was także wszystko, czego nie będziecie potrzebować, zanim przeteleportuje się z powrotem do domu.

Moce te mają odpowiednio dłuższy czas odnowienia od zwykłych mocy, wynika to z tego, że dodają klasom nowe możliwości, które jak dotąd były dla nich nieosiągalne. Wypróbowaliśmy mnóstwo kombinacji różnych poziomów mocy i czasów odnowienia i doszliśmy do wniosku, że Artefakty funkcjonują najlepiej z około 2-3 minutowym czasem odnowienia – wystarczająco krótkim, aby ich nie nadużywać, jednak na tyle potężnym, aby zmieniać losy bitew.

Postęp Artefaktów

W poprzednim blogu deweloperskim mówiliśmy o Nowym Systemie Ulepszania Przedmiotów, system ten dotyczyć będzie również Artefaktów. Artefakty będą w stanie wchłonąć jakiekolwiek uroki, runy, odczynniki a nawet inne artefakty, aby zwiększyć swoją moc.

Rozwój ten działa podobnie jak w przypadku Uroków i Run, jednak efekt końcowy jest nieco inny. W przeciwieństwie do Uroków i Run, które stają się lepsze z poziomu na poziom, Artefakty awansują dopiero, gdy przekroczą pewien próg jakości - Niezwykłe, do Rzadkich, do Epickich, do Legen - poczekajcie – DARNYCH!

 

 

 

Wraz z ulepszaniem Artefaktów, zwiększając ich poziom, ich statystyki także idą w górę. Na poziomie 30, 60 i 99 artefakt będzie gotów na awans do następnej Jakości. Osiągnięcie progu 30 punktów doda drugą statystykę. Dojście do progu następnego – trzecią, nietypową dla większości przedmiotów w grze. Każde ulepszenie zmniejszy także Czas Odnowienia mocy, zwiększając tym samym jej efekt – zadawane obrażenia, siłę osłabienia itp.

 

Zdobywanie Nowych Artefaktów

Jak już wiecie, wszyscy gracze dostaną swój pierwszy Artefakt po wykonaniu zadania – polecam wam zrobić to zadanie jak najszybciej – jednak następnie, nasuwa się pytanie, gdzie mogę zdobyć więcej artefaktów i czemu miałbym chcieć ich mieć więcej?   Cóż, na poziomie 60 odblokujecie 2 dodatkowe Miejsca na Artefakty. Gdy Artefakt zostanie włożony w jedno z tych miejsc, będzie dawał tylko bonusowe statystyki bez możliwości skorzystania z jego mocy aktywnej. Jednakże zawsze, gdy wasz Główny Artefakt nie odnawia się, możecie go zamienić miejscami z jednym z pomocniczych, co daje wam swobodę używania dowolnej z mocy w zależności od sytuacji.

Skąd w takim razie wziąć te dodatkowe artefakty? Cóż, tak się składa, że jest ich kilka w świecie Neverwinter. Gdy Shadowmantle wystartuje, będziecie mieli dostęp do 7 Artefaktów – 3 z zadania (do zdobycia również z przeciwników) i 4 pozostałe. Nasz nowy System Kolekcji da wam wszystkie potrzebne informacje na temat skąd i jaki artefakt możecie zdobyć. Oto przykład:

 

Każdy Artefakt w grze jest opisany tak jak na obrazku powyżej, informując was gdzie go można zdobyć. Artefakty będziecie mogli zdobyć na przykład w Zamku Malaboga, w Związku Ostrzy, a dwa z nich będą do zdobycia z zawartości dodanej z Shadowmantle! Jednak te 7 to dopiero początek, ponieważ już pracujemy nad następnymi, możliwymi do zdobycia na wiele sposobów – jak na przykład nowe zadania czy nadciągające wydarzenia.

 

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Neverwinter, darmowej grze MMORPG w świecie Dungeons & Dragons. Pamiętaj, że Neverwinter jest w pełni darmowe! Stań się Rycerzem Feywild lub Bohaterem Północy już dziś, dzięki Pakietowi Ferii lub Paczkom Neverwinter!

Chcesz więcej szczegółów, zdjęć i video? Polub Neverwinter na Facebooku po więcej fanowskich materiałów i Obserwuj nas na Twitterze – Zatweetuj nam pytanie! Możesz też zasubskrybować nasz kanał Youtube dla naszych najnowszych filmów o Neverwinter.

 

neverwinter, nw-news,

Les plus récentes Voir plus

En plus de nos événements dédiés aux Forteresses, vous pouvez profiter d'offres dans le ZEN Market qui accéléreront la progression de votre Forteresse !
Lire la suite
Apportez la gloire et la fortune à votre guilde avec des bonus doublant vos gains de Forteresse !
Lire la suite
Oyez, oyez ! Une déclaration du Seigneur Neverember !
Lire la suite

hover media query supported