Esta página utiliza cookies para mejorar tu experiencia de navegación. Si continúas navegando, consideramos que aceptas su uso. Más información Ignorar
Estás usando un navegador que no es compatible. Puede que algunas funciones estén inhabilitadas. Consulta nuestra lista de navegadores compatibles para ver la página correctamente. Ignorar
Noticias de Arc
Moje Konto w Arc
febrero 24, 2015

Witajcie Wszyscy!

W tym tygodniu przyjrzymy się stronie „Moje Konto” w Arc. Jest to miejsce, w którym możecie zaktualizować swoje zdjęcie profilowe i obrazek tła, przejrzeć swoje gry, zarządzać subskrypcjami i wiele więcej! Kliknijcie poniżej by dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych opcji

 

Na początek, zajmijmy się przechodzeniem na stronę konta. By to zrobić, kliknij na użytkowniku w prawym górnym roku i wywołaj rozwijane menu. Następnie, kliknij „Moje Konto”, gdzie zobaczysz wszystkie szczegóły dotyczące swojego konta, możliwe do dowolnej edycji w każdej chwili.

Poniżej znajduje się przykład tego, co znajduje się na typowej stronie Moje Konto

 

Przesyłanie Obrazka Profilowego

By zmienić obrazek profilowy, wystarczy kliknąć na tym aktualnym i wybrać ikonkę, która pojawi się w prawym dolnym rogu. Wielkość obrazka nie może przekraczać 125x125 pikseli i musi on być mniejszy niż 2M.

Przed i Po

Zmiana Tła

Spraw, by twój profil Arc był jedyny w swoim rodzaju, zmieniając swój obrazek tła. By to zrobić, nakieruj mysz na jego prawy dolny róg. Obrazek nie może być większy niż 1196x328 pikseli i przekraczać 2M. Gdy wybrałeś już swój plik, podejrzyj wygląd swojego nowego tła, dostosuj go wedle potrzeb i kliknij zapisz zmiany.

 

Aktywność

Strona aktywności to miejsce, w którym możesz sprawdzić dodanych ostatnio znajomych oraz to, w jakie gry grają. Jest to także miejsce, w którym widnieją wszystkie wpisy z ogłoszeniami na temat gier, które masz zainstalowane, w sekcji Aktywność Gier.

Gry

Sekcja gier pozwala na szybki dostęp do wszystkich posiadanych gier oraz wyświetlenie informacji na temat ilości spędzonego nad nimi czasu. Znajdziesz tu także poradniki, fora, aktualności i sekcję mediów. Oprócz tego, w miejscu tym będziesz mógł wykonać także działania szczególne dla określonych gier, jak transfer postaci czy wysłanie ikony frakcji.

Znajomi

Zakładka znajomych służy do przeglądania listy znajomych lub nawiązywania z nimi kontaktu. Zakładka zablokowanych graczy zaś to miejsce, w którym wyświetlisz listę zablokowanych przez siebie graczy.

Wiadomości

Tu sprawdzisz, usuniesz lub utworzysz nowe wiadomości. Wyświetlisz tu także wiadomości wysłane przez siebie wcześniej.

Ustawienia

Ostatnia, lecz nie mniej ważna jest zakładka ustawień, dzięki której będziesz mógł zmienić swoje ustawienia językowe, prywatności i wyświetlania.

Oto przykład tego, jak wygląda typowa strona ustawień

 

Mamy nadzieję, że spodobał wam się ten artykuł i że będziecie pamiętać o tym, by wrócić tu dla kolejnych poradników w przyszłości!

Jak zwykle, jeśli macie jakikolwiek komentarz, pytanie lub sugestię, wyślijcie ją na feedback@arcgames.com

Do zobaczenia w grze!

 

Pozdrowienia,

Zespół Arc

 

COMPARTIR
ESCRITO POR
Etiquetas
feb 24th, 2015
3:00

hover media query supported