This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Star Conflict

2. Sezon: Zırhlı Gemiler geldi!

By Fero
Fri 27 Mar 2015 06:04:00 AM PDT

2. Sezon: Zırhlı Gemiler geldi!

  • Birlikler, artık oyundaki neredeyse tüm bölgeler üzerinde hakimiyet kurabiliyor. Bir bölge üzerinde hakimiyet kuran birlikler, Kredi veya Galaksi Standardı cinsinden fazladan gelir elde ediyor.
  • Birlikler, zırhlı gemi inşa etmeye başlayabilir! Zırhlı Gemiler, büyük bir yıkım gücü olan ve bölgeler arasında serbest atlamalar yapabilen dev savaş gemileridir. Bu, oldukça karmaşık bir sistemdir. Zırhlı Gemiler, birlik filolarını ve düşman Zırhlı Gemilerine hasar verebilecek güçte silahlara sahip gemileri taşır.
  • Oyuna yeni Uzaylı gemileri de katıldı. En az iki yeni Uzaylı gemisi tespit edildi: "Predator" ve "Scout".
  • İskan edilmiş bazı sistemler yok olurken, bazıları da hayatta kalmaya çalışıyor. Mülteciler, anomaliler ile sınır kesimlerindeki T5 seviyesinde bölgelerde kullanılan dev Uzaylı gemilerinden ve bunların ölümcül silahlarından bahsediyor. Bu bölgeler, deneyimli pilotlar için dahi çok tehlikeli bir hale geldi. Söylentilere bakılırsa, bu güçlü Uzaylı gemilerine Defiler deniyor.
  • Yeni portallar, önceden harita üzerinde olmayan Uzaylı sistemlerine açılıyor. Toplam üç Uzaylı sistemi keşfedildi. Pilotları her birinde benzersiz görevler bekliyor.
  • Küresel harita, önceden PvP savaşlarına özel olan bölgelerle zenginleştirildi. Bazı kaynaklardan alınan bilgilere göre, tüm bölgelere düzenlenen geniş çaplı bir Uzaylı saldırısından ötürü bu kesimler bir korsan cennetine dönüşmüş durumda.
  • Yeni meslekler, istikrarlı bir dünya haritası, yeni bir arayüz ve T3 seviyesinde gemilerin kullanabileceği genişletilmiş bir işgal bölgesi de sizi bekleyenler arasında.

 

Anlaşıldı, tamam.

Arc Ekibi

 

sc-news,

Most Recent More

This announcement is to inform you that Perfect World Entertainment will be discontinuing all support for Star Conflict through Arc starting on November 14th, 2018.
Read more
Star Conflict 1.5.0 Journey is here!
Read more
We want to make sure that our players can enjoy their new forums at the high bar of quality we hold ourselves to and will be delaying the migration to fine-tune it!
Read more

hover media query supported