This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Star Conflict

Star Conflict Hangara Yanaştı!

By Fero
Fri 27 Mar 2015 06:01:00 AM PDT

Tüm Arc oyuncularına bir sinyal var... Star Conflict, Arc hangarında yerini aldı ve birlikte heyecan yaşamak için cesur kaptanlar arayışında. Bir zamanlar gelişmekte olan şehirlerden ve gemilerden arta kalanların kaygıyla etrafta uçuştuğu antik bir uzaylı medeniyeti keşfedildi. Bu keşif, birçoklarının sahibi olmak hayaliyle peşinden koştuğu ancak sadece birkaçının geri dönebildiği geniş bir nesne ve servet yelpazesini de ortaya çıkardı. Caka uğruna demir almaya cesaretiniz var mı?

Star Gem Inc. tarafından geliştirilen Star Conflict, yıldızlarla dolu uzay boşluğunda yolculuk yaparak arkadaşlarınızla ittifaklar ve filolar oluşturduğunuz, diğer kaptanlarla birlikte aksiyon dolu savaşlarda yer aldığınız ve hepsinden önemlisi, dört bir yanınızı saran o güzel karanlığın içinde sağ kalmaya çalıştığınız, oynaması ücretsiz bir uzay simülasyonu MMO'su.

Başlarken: Öncelikle, kurulu değilse Arc'ı indirin. Bunun için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, Star Conflict'i Oyunlar sekmesi altında bulacaksınız. Daha Fazlası ve ardından Hemen Oyna üzerine tıklayın. İndirme başlayacaktır. İndirme işlemi bittikten sonra, oyunu Oyna üzerine tıklayarak doğrudan kütüphanenizden oynayabilirsiniz.

Geminiz kalkışa hazır. Peki ya siz?

Anlaşıldı, tamam.

Arc Ekibi

 

sc-news,

Most Recent More

Star Conflict 1.5.0 Journey is here!
Read more
We want to make sure that our players can enjoy their new forums at the high bar of quality we hold ourselves to and will be delaying the migration to fine-tune it!
Read more
On May 4th, we'll be migrating all our game forums into a singular location and pulling down the current ones. Please read inside for more details.
Read more

hover media query supported