Diese Seite verwendet Cookies, um dein Browser-Erlebnis zu verbessern. Wenn du auf dieser Seite bleibst, stimmst du der Nutzung unserer Cookies zu. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Star Conflict

2. Sezon: Zırhlı Gemiler geldi!

Von Fero
Fr 27 Mär 2015 06:04:00 PDT

2. Sezon: Zırhlı Gemiler geldi!

  • Birlikler, artık oyundaki neredeyse tüm bölgeler üzerinde hakimiyet kurabiliyor. Bir bölge üzerinde hakimiyet kuran birlikler, Kredi veya Galaksi Standardı cinsinden fazladan gelir elde ediyor.
  • Birlikler, zırhlı gemi inşa etmeye başlayabilir! Zırhlı Gemiler, büyük bir yıkım gücü olan ve bölgeler arasında serbest atlamalar yapabilen dev savaş gemileridir. Bu, oldukça karmaşık bir sistemdir. Zırhlı Gemiler, birlik filolarını ve düşman Zırhlı Gemilerine hasar verebilecek güçte silahlara sahip gemileri taşır.
  • Oyuna yeni Uzaylı gemileri de katıldı. En az iki yeni Uzaylı gemisi tespit edildi: "Predator" ve "Scout".
  • İskan edilmiş bazı sistemler yok olurken, bazıları da hayatta kalmaya çalışıyor. Mülteciler, anomaliler ile sınır kesimlerindeki T5 seviyesinde bölgelerde kullanılan dev Uzaylı gemilerinden ve bunların ölümcül silahlarından bahsediyor. Bu bölgeler, deneyimli pilotlar için dahi çok tehlikeli bir hale geldi. Söylentilere bakılırsa, bu güçlü Uzaylı gemilerine Defiler deniyor.
  • Yeni portallar, önceden harita üzerinde olmayan Uzaylı sistemlerine açılıyor. Toplam üç Uzaylı sistemi keşfedildi. Pilotları her birinde benzersiz görevler bekliyor.
  • Küresel harita, önceden PvP savaşlarına özel olan bölgelerle zenginleştirildi. Bazı kaynaklardan alınan bilgilere göre, tüm bölgelere düzenlenen geniş çaplı bir Uzaylı saldırısından ötürü bu kesimler bir korsan cennetine dönüşmüş durumda.
  • Yeni meslekler, istikrarlı bir dünya haritası, yeni bir arayüz ve T3 seviyesinde gemilerin kullanabileceği genişletilmiş bir işgal bölgesi de sizi bekleyenler arasında.

 

Anlaşıldı, tamam.

Arc Ekibi

 

sc-news,

Neueste Beiträge Mehr

Hiermit möchten wir euch informieren, dass Perfect World Europe ab dem 19. November 2018 jeglichen Support für Star Conflict auf Arc einstellen wird.
Weiterlesen
Wir widmen dieses Update all unseren Söldnerpiloten. Jene, die Gefechte, Abenteuer und die Geheimnisse des Weltraums lieben.
Weiterlesen
Season 2 – Dreadnoughts ist da!
Weiterlesen

hover media query supported