Diese Seite verwendet Cookies, um dein Browser-Erlebnis zu verbessern. Wenn du auf dieser Seite bleibst, stimmst du der Nutzung unserer Cookies zu. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Star Conflict

Star Conflict Hangara Yanaştı!

Von Fero
Fr 27 Mär 2015 06:01:00 PDT

Tüm Arc oyuncularına bir sinyal var... Star Conflict, Arc hangarında yerini aldı ve birlikte heyecan yaşamak için cesur kaptanlar arayışında. Bir zamanlar gelişmekte olan şehirlerden ve gemilerden arta kalanların kaygıyla etrafta uçuştuğu antik bir uzaylı medeniyeti keşfedildi. Bu keşif, birçoklarının sahibi olmak hayaliyle peşinden koştuğu ancak sadece birkaçının geri dönebildiği geniş bir nesne ve servet yelpazesini de ortaya çıkardı. Caka uğruna demir almaya cesaretiniz var mı?

Star Gem Inc. tarafından geliştirilen Star Conflict, yıldızlarla dolu uzay boşluğunda yolculuk yaparak arkadaşlarınızla ittifaklar ve filolar oluşturduğunuz, diğer kaptanlarla birlikte aksiyon dolu savaşlarda yer aldığınız ve hepsinden önemlisi, dört bir yanınızı saran o güzel karanlığın içinde sağ kalmaya çalıştığınız, oynaması ücretsiz bir uzay simülasyonu MMO'su.

Başlarken: Öncelikle, kurulu değilse Arc'ı indirin. Bunun için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, Star Conflict'i Oyunlar sekmesi altında bulacaksınız. Daha Fazlası ve ardından Hemen Oyna üzerine tıklayın. İndirme başlayacaktır. İndirme işlemi bittikten sonra, oyunu Oyna üzerine tıklayarak doğrudan kütüphanenizden oynayabilirsiniz.

Geminiz kalkışa hazır. Peki ya siz?

Anlaşıldı, tamam.

Arc Ekibi

 

sc-news,

Neueste Beiträge Mehr

Wir widmen dieses Update all unseren Söldnerpiloten. Jene, die Gefechte, Abenteuer und die Geheimnisse des Weltraums lieben.
Weiterlesen
Season 2 – Dreadnoughts ist da!
Weiterlesen
Star Conflict - Anleitung für Anfänger
Weiterlesen

hover media query supported