Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Blog developera: Artefakty

Von Fero | Fr 22 Nov 2013 11:00:00 PST

Artefakty – Blog Deweloperski Chrisa Matza, Lead System Designera

Wraz z nadchodzącym Modułem 2: Shadowmantle, będziemy dodawać nowy rodzaj przedmiotów do gry – Artefakty. Przedmioty te, mają przede wszystkim dodać do gry coś, czego jeszcze nie było – nowe i unikatowe możliwości. Artefakty będą zwiększać statystyki waszych postaci, stając się coraz lepsze wraz z waszym rozwojem. Wypróbowaliśmy wiele wariantów zanim udało nam się stworzyć obecny system, dlatego jesteśmy z niego tak zadowoleni.

Wydobyte Artefakty

W okolicach 20 poziomu wasze postacie dostaną nowe zadanie, które wyśle was na poszukiwanie zagubionego przedmiotu o wielkiej mocy. Po odzyskaniu tego przedmiotu, będziecie musieli wybrać 1 spośród 3 artefaktów na początek – wybieracie spośród Latarni objawienia, Wody Elah’zad i Katalogu Całych Krain Aurory. Każdy z tych przedmiotów da wam bonus do statystyk i gdy przeciągnięty na pasek mocy, nową umiejętność!

Każda moc jest inna: jedna daje leczenie w czasie, druga zadaje obszarowe obrażenia, a trzecia… cóż, nie tylko zwiększa obrażenia w jeden cel, ale dodatkowo daje możliwość wezwania sklepikarza w dowolnym miejscu, pod warunkiem, że jesteście poza walką. Ten sklepikarz będzie sprzedawać mikstury i inne przedmioty użytkowe, skupując od was także wszystko, czego nie będziecie potrzebować, zanim przeteleportuje się z powrotem do domu.

Moce te mają odpowiednio dłuższy czas odnowienia od zwykłych mocy, wynika to z tego, że dodają klasom nowe możliwości, które jak dotąd były dla nich nieosiągalne. Wypróbowaliśmy mnóstwo kombinacji różnych poziomów mocy i czasów odnowienia i doszliśmy do wniosku, że Artefakty funkcjonują najlepiej z około 2-3 minutowym czasem odnowienia – wystarczająco krótkim, aby ich nie nadużywać, jednak na tyle potężnym, aby zmieniać losy bitew.

Postęp Artefaktów

W poprzednim blogu deweloperskim mówiliśmy o Nowym Systemie Ulepszania Przedmiotów, system ten dotyczyć będzie również Artefaktów. Artefakty będą w stanie wchłonąć jakiekolwiek uroki, runy, odczynniki a nawet inne artefakty, aby zwiększyć swoją moc.

Rozwój ten działa podobnie jak w przypadku Uroków i Run, jednak efekt końcowy jest nieco inny. W przeciwieństwie do Uroków i Run, które stają się lepsze z poziomu na poziom, Artefakty awansują dopiero, gdy przekroczą pewien próg jakości - Niezwykłe, do Rzadkich, do Epickich, do Legen - poczekajcie – DARNYCH!

 

 

 

Wraz z ulepszaniem Artefaktów, zwiększając ich poziom, ich statystyki także idą w górę. Na poziomie 30, 60 i 99 artefakt będzie gotów na awans do następnej Jakości. Osiągnięcie progu 30 punktów doda drugą statystykę. Dojście do progu następnego – trzecią, nietypową dla większości przedmiotów w grze. Każde ulepszenie zmniejszy także Czas Odnowienia mocy, zwiększając tym samym jej efekt – zadawane obrażenia, siłę osłabienia itp.

 

Zdobywanie Nowych Artefaktów

Jak już wiecie, wszyscy gracze dostaną swój pierwszy Artefakt po wykonaniu zadania – polecam wam zrobić to zadanie jak najszybciej – jednak następnie, nasuwa się pytanie, gdzie mogę zdobyć więcej artefaktów i czemu miałbym chcieć ich mieć więcej?   Cóż, na poziomie 60 odblokujecie 2 dodatkowe Miejsca na Artefakty. Gdy Artefakt zostanie włożony w jedno z tych miejsc, będzie dawał tylko bonusowe statystyki bez możliwości skorzystania z jego mocy aktywnej. Jednakże zawsze, gdy wasz Główny Artefakt nie odnawia się, możecie go zamienić miejscami z jednym z pomocniczych, co daje wam swobodę używania dowolnej z mocy w zależności od sytuacji.

Skąd w takim razie wziąć te dodatkowe artefakty? Cóż, tak się składa, że jest ich kilka w świecie Neverwinter. Gdy Shadowmantle wystartuje, będziecie mieli dostęp do 7 Artefaktów – 3 z zadania (do zdobycia również z przeciwników) i 4 pozostałe. Nasz nowy System Kolekcji da wam wszystkie potrzebne informacje na temat skąd i jaki artefakt możecie zdobyć. Oto przykład:

 

Każdy Artefakt w grze jest opisany tak jak na obrazku powyżej, informując was gdzie go można zdobyć. Artefakty będziecie mogli zdobyć na przykład w Zamku Malaboga, w Związku Ostrzy, a dwa z nich będą do zdobycia z zawartości dodanej z Shadowmantle! Jednak te 7 to dopiero początek, ponieważ już pracujemy nad następnymi, możliwymi do zdobycia na wiele sposobów – jak na przykład nowe zadania czy nadciągające wydarzenia.

 

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Neverwinter, darmowej grze MMORPG w świecie Dungeons & Dragons. Pamiętaj, że Neverwinter jest w pełni darmowe! Stań się Rycerzem Feywild lub Bohaterem Północy już dziś, dzięki Pakietowi Ferii lub Paczkom Neverwinter!

Chcesz więcej szczegółów, zdjęć i video? Polub Neverwinter na Facebooku po więcej fanowskich materiałów i Obserwuj nas na Twitterze – Zatweetuj nam pytanie! Możesz też zasubskrybować nasz kanał Youtube dla naszych najnowszych filmów o Neverwinter.

 

neverwinter, nw-news,

Neueste Beiträge Mehr

Die Zeit ist gekommen, um das Wachstum eurer Festung zu beschleunigen!
Weiterlesen
Versammelt vom 16. bis zum 23. Juni eure Gilde zu einem Festmahl, feiert Neverwinters Jubiläum und genießt eine Festungswoche!
Weiterlesen
Höret, höret! Eine Verlautbarung von Lord Neverember!
Weiterlesen

hover media query supported