Для оптимизации работы браузера этот сайт использует cookies. Продолжая просматривать сайт Arc Games, вы соглашаетесь использовать cookies. Узнать подробнее Закрыть
Вы используете неподдерживаемый браузер. Возможно, некоторые компоненты будут работать неправильно. Загляните в наш список поддерживаемых браузеров для оптимальной работы с приложением. Закрыть

Blacklight: Retribution

Güncelleme yolda

Автор: Fero
Чтв 05 Мар 2015 08:00:00

 

PC İstemci Yükseltmesi

 

Sonraki Blacklight güncellemesinden bahsetmenin zamanı geldi - yeni haritalar, yeni eşyalar, büyük altyapı değişikleri ve bazı denge değişimlerini içeriyor. Hardsuit Labs ve Perfect World, AB/ABD için olan mevcut PC versiyonlarını, PS4/Rusya versiyonlarıyla birleştirmek, aynı zamanda da kıdemli oyuncuların bu süreçten mümkün olduğunca az etkilendiklerinden emin olmak için sıkı bir çalışma içindeler.

 

 

Hardsuit Labs Kimdir??

 

Hardsuit Labs, Zombie Studios'un kıdemlileri tarafından oluşturulan tamamen yeni bir stüdyo. HSL, Zombie'nin Blacklight: Retribution haklarını edindi ve mevcut ortaklarla çalışmayı sürdürüyor. HSL, dünyanın dört bir yanındaki tüm oyunculara Blacklight'ın sunabileceğinin en güncelini ve en iyisini sunmak için sıkı bir çalışma içinde. Bu demek oluyor ki PS4, PC ya da BLR'ın olduğu başka bir platform olsun, arkasında HSL var ve fiilen destek sunuyor.

 

 

Hedefimiz


İçerik Denkliği. Aşina olmayanlar için kavramı açıklamak gerekirse, içerik denkliği ürünün bulunduğu tüm platformlarda eşit olduğuna emin olmaktır. İlerideki ana hedefimiz Blacklight: Retribution'ı tek bir versiyon haline getirmek ve bu halde sürdürmek.

 

 

Teknik Zorluklar


Blacklight'ın mevcut PS4/Rusya versiyonu, ABD/AB versiyonundan çok farklı, bilhassa perde arkasında. ABD/AB versiyonunu en güncel versiyona yükseltmek devasa bir girişim olacak çünkü veritabanlarımızda yılların oyuncusu verisi tutuluyor, bunların çoğunun güncellenmesi ve yeni sistemlere uyumlu hale getirilmesi gerekiyor. 

Mevcut kıdemli oyuncularımız için bu, eşyalarının bir kısmının çalışma şeklinin değişeceği ya da tamamen değiştirilecekleri anlamına geliyor. Her oyuncudan kaldırılanları büyük itina göstererek karşılığında denk bir değer sağlayacağız. Sizlerin, güncellemeyi çıkarabilmemiz için yaptığımız ayarları tamamen desteklediğinizi düşünüyoruz. Aynı zamanda sizlerden gelen tepkileri takip edeceğiz.

Asıl yükseltme süreci, bir dizi testimizden geçtikten sonra, büyük ihtimalle birkaç gün kapanmaya neden olacak. Mevcut versiyon ve yeni versiyon arasındaki farklar o kadar çok ki oyuncuların mevcut istemcilerini kaldırmaları ve yenisini yüklemeleri gerekecek. Yeni kurum dosyalarına yükseltme süreci başlar başlamaz erişilebilecek, böylece sunucular bakım nedeniyle kapalıyken oyuncuların oyunun son versiyonunu indirmek için bolca vakti olacak.

 

NE ZAMAN?!


Hala sürecin başlarındayız ve çok fazla değişen kısım olduğu için, yayınlayacağımız üründen emin olmadan bir yayın tarihi beyan etmek istemiyoruz. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağına bakmaksızın – hepimiz sizlerin bunun üzerinde her gün çalışmakta olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Tüm yeni içerikle ilgili gelen önizleme bloglarını takip edin. Kemerlerinizi bağlayın uçuşa geçiyoruz, Ajanlar – Blacklight'ın dönüşü muhteşem olacak.

 

Ekibimizle ilgili daha fazla haber edinmek için:
Twitter: @hardsuitlabs
Facebook.com/hardsuitlabs

Facebook.com/BlacklightTR


Kael Hammond
Yapımcı 
Hardsuit Labs

Matthew Pecot
Ürün Müdür Yardımcısı
Perfect World Entertainment

 

 

bl-launcher, bl-news, blacklight,

Самые последние Еще

Когда платформа Arc была впервые запущена в 2014, наша цель заключалась в создании площадки, где игроки могли бы найти лучшие бесплатные игры...
Подробнее
Добро пожаловать в Arc 3.0!
Подробнее
Мы с радостью объявляем о начале акции, в рамках которой вы получите дополнительно 15% ZEN при пополнении счета!
Подробнее

hover media query supported