Afin d'améliorer votre expérience de navigation, ce site utilise des cookies. En continuant à naviguer sur Arc Games, vous consentez à utiliser nos cookies. Obtenir plus d'informations Supprimer
Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Supprimer

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #5

Par Fero
ven. 24 avril 2015 07:00:00 PDT

Kim bilirdi! Aslında hala organize ajan grupları varmış. Bu zamana kadar sadece bazı tek tabancalara rast gelmiştim. Beni yanlış anlamayın, tek başlarına harika olabilirler ama genellikle takımların içinde iyi değillerdir. Ve ajan takımları - şirketlerin gündemleri için onlara ihtiyacı var.  Son seferde bu işin düzgün yapılışına tanık olabildim.

Şiddetli bir çarpışmaya sahne olmuş, şehir merkezindeki Evac kod adlı bir alana getirildik, benim hiç tanımadığım bir bölge.  Üstelik gece yarısıydı ve bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu. Kafası kesik tavuklar gibi etrafta koşturmak, yalnız çalışmayı sevenlerden oluşan bir takım için çok iyi koşullar sayılmazdı. Dört kişilik bir grup takımda ön plana çıkıyordu.

Klanlar diyorlardı buna, biraz eski-moda bir tabir ama ben ne anlarım ki? Böyle karmaşık zamanlarda azami rekabeti arayan kafadarlar. Koordinasyon ve iletişim, dengeleri lehimize çevirmekle kalmadı, her birimizin başarılı olmasına yardımcı oldu. Eski günlerden bu klanları hatırlıyorum, had bildirmek için hala ortalıkta olmalarına memnunum.

Karşı takımı ezdiğimizi söylememe gerek yok. Şansımın açık olması güzel bir duygu. Bir-iki hafta ara vereceğim ama, yeniden enerjimi toplamak, ekipmanımı ayarlamak ve belki Robot Tankımın üstünde çalışmak için. Bakalım o zamana kadar ne gelişmeler olacak.

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Les plus récentes Voir plus

Lorsque nous avons lancé la plateforme Arc en 2014, notre but était de créer un endroit où les joueurs pourraient trouver les meilleurs jeux free-to-play.
Lire la suite
Nos développeurs et designers ont travaillé dur pour offrir à la page d'accueil d'Arc et à celles de nos jeux une refonte en profondeur. Découvrez les détails.
Lire la suite
Améliorez votre expérience de jeu avec notre nouvel outil de discussion vocale !
Lire la suite

hover media query supported