Afin d'améliorer votre expérience de navigation, ce site utilise des cookies. En continuant à naviguer sur Arc Games, vous consentez à utiliser nos cookies. Obtenir plus d'informations Supprimer
Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Supprimer

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #1

Par Fero
ven. 20 mars 2015 08:00:00 PDT

Geçmişim beni yakaladı.

Bu bölgenin mutlak hakimi olan çılgınlıktan uzak durmaya çalışarak son iki yıl boyunca düşük profilimi korudum. Hala olayları, siyaseti ve büyük şirketlerin aralarındaki çatışmaları dikkatle takip etmeyi sürdürdüm - ne de olsa tüm bunlarla kuşatılmış haldeydim: güvenilir bir tetikçi, bir "ajan"dım.

Ama şimdi eski bir bağlantımdan bu mesajı aldım, beni nerede bulabileceklerini bilmelerine şaşırmadım bile. "Büyük" bir şey olmak üzere, büyük aktörler adam toplamaya başladılar - tabi ki daha fazla ayrıntı yok. Sonra kaçınılmaz cümle: Ajan, yeniden etkinleştirildin. Tüm hatıralarım hızla gözlerimin önünden geçti, ateş ve patlamalar, silah atışının sesi, bir robot tank ile yüzleşmenin adrenalini.  Korkmuyorum ama. Aslında, oraya geri dönmek için can atıyorum.

Çatışma bölgeleri hala aynı durumda, hiçbir fraksiyon mutlak hakimiyet kazanamadığına göre şirketler, aralarındaki güç edinme mücadelesinde yenişemiyor gibi görünüyorlar.  Bu güzel bir şey, tanıdık bir savaş meydanındayken icraata dönmek daha kolay olur. Yine de, ilk göreve başlamadan önce atış poligonuna gitmenin zararı olmaz.

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Les plus récentes Voir plus

Lorsque nous avons lancé la plateforme Arc en 2014, notre but était de créer un endroit où les joueurs pourraient trouver les meilleurs jeux free-to-play.
Lire la suite
Nos développeurs et designers ont travaillé dur pour offrir à la page d'accueil d'Arc et à celles de nos jeux une refonte en profondeur. Découvrez les détails.
Lire la suite
Améliorez votre expérience de jeu avec notre nouvel outil de discussion vocale !
Lire la suite

hover media query supported