This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse Arc Games you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #5

By Fero
Fri 24 Apr 2015 07:00:00 AM PDT

Kim bilirdi! Aslında hala organize ajan grupları varmış. Bu zamana kadar sadece bazı tek tabancalara rast gelmiştim. Beni yanlış anlamayın, tek başlarına harika olabilirler ama genellikle takımların içinde iyi değillerdir. Ve ajan takımları - şirketlerin gündemleri için onlara ihtiyacı var.  Son seferde bu işin düzgün yapılışına tanık olabildim.

Şiddetli bir çarpışmaya sahne olmuş, şehir merkezindeki Evac kod adlı bir alana getirildik, benim hiç tanımadığım bir bölge.  Üstelik gece yarısıydı ve bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu. Kafası kesik tavuklar gibi etrafta koşturmak, yalnız çalışmayı sevenlerden oluşan bir takım için çok iyi koşullar sayılmazdı. Dört kişilik bir grup takımda ön plana çıkıyordu.

Klanlar diyorlardı buna, biraz eski-moda bir tabir ama ben ne anlarım ki? Böyle karmaşık zamanlarda azami rekabeti arayan kafadarlar. Koordinasyon ve iletişim, dengeleri lehimize çevirmekle kalmadı, her birimizin başarılı olmasına yardımcı oldu. Eski günlerden bu klanları hatırlıyorum, had bildirmek için hala ortalıkta olmalarına memnunum.

Karşı takımı ezdiğimizi söylememe gerek yok. Şansımın açık olması güzel bir duygu. Bir-iki hafta ara vereceğim ama, yeniden enerjimi toplamak, ekipmanımı ayarlamak ve belki Robot Tankımın üstünde çalışmak için. Bakalım o zamana kadar ne gelişmeler olacak.

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Most Recent More

Cool off with our 15% Summer Charge Bonus Weekend!
Read more
Flowers are blooming, birds are chirping and we are also giving a 15% bonus on all virtual currency purchases.
Read more
Arc Quests give you more opportunity to discover games, be rewarded for playing, and for follow the latest updates for games on the Arc platform.
Read more

hover media query supported