This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse Arc Games you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #3

By Fero
Wed 08 Apr 2015 07:00:00 AM PDT

Ne gündü ama! Randevu noktasına - şirketin hususi helikopter pisti - zamanında varmak için erkenden kalktım. Sonuç olarak, nam salmış Helodeck noktasına varmak için birkaç mil kadar kıyı açıklarına taşınmamız gerekti. Evet, yalnız değildim. Bu görev için 7 başka ajan daha tutmuşlardı çünkü üstünlük taslamak için şiddetli bir muharebe yaşanmasını bekliyorlardı. Üstünlük taslamaları kalıcı olmayacaktı, tabi ki.

Karşılaşmaya fazla zaman kalmamışken bu günlük dostlarımın her birine hızlıca göz attım. Çaylaklar ve kıdemliler bir aradaydı, hiçbirini daha önce görmemiştim, belki bir daha da görmem. Herkes had bildirmeye çok hevesli görünüyordu, ben de öyle. Yanımda Bulpapımı getirmiştim, atış menzilinde harika hissettirmişti.

Kısa süre sonra ilk atışlar yapıldığında paralı asker grubumuzun fazla eşgüdümlü çarpışmayacağı açığa çıktı. Ve kahretsin, paslanmıştım! Ayak uydurmakta zorlanıyordum ama nihayet gerçekten katkı sağlamaya başladım. Dövüş bir ileri bir geri, devam ediyordu. Başka bir ajanla birlikte küçük bir binanın hakimiyetini kazanabildik ve oradan ilerleyerek üstünlük kazandık.

Alanı güvenceye almayı başardık ve kısa süre sonra geri nakledildik. “Yakında sana tekrar ihtiyaç olacak. Tetikte ol, ajan.” Ben dışarı çıkarılmadan önce aracımın bunu söylediğini duydum. İşlem tamam, hala hayattayım, devamı var – evet lütfen, ben hazırım!

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Most Recent More

Cool off with our 15% Summer Charge Bonus Weekend!
Read more
Flowers are blooming, birds are chirping and we are also giving a 15% bonus on all virtual currency purchases.
Read more
Arc Quests give you more opportunity to discover games, be rewarded for playing, and for follow the latest updates for games on the Arc platform.
Read more

hover media query supported