This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse Arc Games you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #2

By Fero
Fri 27 Mar 2015 08:00:00 AM PDT

20, 12, 04, 03... Şehir merkezindeki güvenli yere kilitlediğim silah zulamı el sürülmemiş bulmak içimi rahatlattı. Ne kadar kocaman olduğunu unutmuştum, parçaları değiştirerek ve güvendiğim mühimmatımın eski tanıdık hissini alarak orada muhtemelen en az bir yarım saat harcadım. Yakındaki silah ateşi beni “Ajan legosu” seansımdan çıkardı ve poligona doğru yol aldım.

Yüzmenin, bisiklete binmenin ve ateş etmenin ortak noktası nedir? Nasıl yapıldığı asla unutmazsınız. İlk atışları yapmak bana keyif verdi, doğal geliyordu. Ama kendimi kandırmayacağım, geçen iki yıl boyunca bazı ajanlar parmaklarını tetikten çekmediler. Şirketlerin zamanında bel bağladıkları uzmanlığıma yaklaşmak için çok çalışmam gerektiğini biliyorum.

İti an çomağı... – Aracımdan az önce başka bir mesaj aldım. İlk atanman gerçekleşti bile, kod adı Helodeck. Bu kıyıdan açıkta bulunan tesisi ele geçirmek için son zamanlarda çok çetin bir mücadele sürüyor. Ne beklemem gerektiğini biliyorum, hızlı ve şiddetli çatışmalar. Hazırım.

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Most Recent More

Cool off with our 15% Summer Charge Bonus Weekend!
Read more
Flowers are blooming, birds are chirping and we are also giving a 15% bonus on all virtual currency purchases.
Read more
Arc Quests give you more opportunity to discover games, be rewarded for playing, and for follow the latest updates for games on the Arc platform.
Read more

hover media query supported