Diese Seite verwendet Cookies, um die Browser-Erfahrung zu verbessern. Durch das weitere Browsen auf Arcgames akzeptierst du unsere Cookies. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #5

Von Fero
Fr 24 Apr 2015 07:00:00 PDT

Kim bilirdi! Aslında hala organize ajan grupları varmış. Bu zamana kadar sadece bazı tek tabancalara rast gelmiştim. Beni yanlış anlamayın, tek başlarına harika olabilirler ama genellikle takımların içinde iyi değillerdir. Ve ajan takımları - şirketlerin gündemleri için onlara ihtiyacı var.  Son seferde bu işin düzgün yapılışına tanık olabildim.

Şiddetli bir çarpışmaya sahne olmuş, şehir merkezindeki Evac kod adlı bir alana getirildik, benim hiç tanımadığım bir bölge.  Üstelik gece yarısıydı ve bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu. Kafası kesik tavuklar gibi etrafta koşturmak, yalnız çalışmayı sevenlerden oluşan bir takım için çok iyi koşullar sayılmazdı. Dört kişilik bir grup takımda ön plana çıkıyordu.

Klanlar diyorlardı buna, biraz eski-moda bir tabir ama ben ne anlarım ki? Böyle karmaşık zamanlarda azami rekabeti arayan kafadarlar. Koordinasyon ve iletişim, dengeleri lehimize çevirmekle kalmadı, her birimizin başarılı olmasına yardımcı oldu. Eski günlerden bu klanları hatırlıyorum, had bildirmek için hala ortalıkta olmalarına memnunum.

Karşı takımı ezdiğimizi söylememe gerek yok. Şansımın açık olması güzel bir duygu. Bir-iki hafta ara vereceğim ama, yeniden enerjimi toplamak, ekipmanımı ayarlamak ve belki Robot Tankımın üstünde çalışmak için. Bakalım o zamana kadar ne gelişmeler olacak.

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Als wir in 2014 die Arc-Plattform veröffentlicht haben, war es unser Ziel, eine Plattform zu erschaffen, die es Spielern erlaubt, die besten free-to-play Spiele zu finden. Diese Vision haben wir imm...
Weiterlesen
Wir haben lange an der Arc-Homepage und unseren Spielseiten gearbeitet, um diese neu zu gestalten und euch näher an unsere Spielinhalte auf Arc zu bringen.
Weiterlesen
Mit unserem neuen Sprachchat wird euer Spielerlebnis jetzt noch besser!
Weiterlesen

hover media query supported