Diese Seite verwendet Cookies, um die Browser-Erfahrung zu verbessern. Durch das weitere Browsen auf Arcgames akzeptierst du unsere Cookies. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Blacklight: Retribution

Ajanın Kaydı #3

Von Fero
Mi 08 Apr 2015 07:00:00 PDT

Ne gündü ama! Randevu noktasına - şirketin hususi helikopter pisti - zamanında varmak için erkenden kalktım. Sonuç olarak, nam salmış Helodeck noktasına varmak için birkaç mil kadar kıyı açıklarına taşınmamız gerekti. Evet, yalnız değildim. Bu görev için 7 başka ajan daha tutmuşlardı çünkü üstünlük taslamak için şiddetli bir muharebe yaşanmasını bekliyorlardı. Üstünlük taslamaları kalıcı olmayacaktı, tabi ki.

Karşılaşmaya fazla zaman kalmamışken bu günlük dostlarımın her birine hızlıca göz attım. Çaylaklar ve kıdemliler bir aradaydı, hiçbirini daha önce görmemiştim, belki bir daha da görmem. Herkes had bildirmeye çok hevesli görünüyordu, ben de öyle. Yanımda Bulpapımı getirmiştim, atış menzilinde harika hissettirmişti.

Kısa süre sonra ilk atışlar yapıldığında paralı asker grubumuzun fazla eşgüdümlü çarpışmayacağı açığa çıktı. Ve kahretsin, paslanmıştım! Ayak uydurmakta zorlanıyordum ama nihayet gerçekten katkı sağlamaya başladım. Dövüş bir ileri bir geri, devam ediyordu. Başka bir ajanla birlikte küçük bir binanın hakimiyetini kazanabildik ve oradan ilerleyerek üstünlük kazandık.

Alanı güvenceye almayı başardık ve kısa süre sonra geri nakledildik. “Yakında sana tekrar ihtiyaç olacak. Tetikte ol, ajan.” Ben dışarı çıkarılmadan önce aracımın bunu söylediğini duydum. İşlem tamam, hala hayattayım, devamı var – evet lütfen, ben hazırım!

Ajan X

blacklight, bl-news, bl-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Als wir in 2014 die Arc-Plattform veröffentlicht haben, war es unser Ziel, eine Plattform zu erschaffen, die es Spielern erlaubt, die besten free-to-play Spiele zu finden. Diese Vision haben wir imm...
Weiterlesen
Wir haben lange an der Arc-Homepage und unseren Spielseiten gearbeitet, um diese neu zu gestalten und euch näher an unsere Spielinhalte auf Arc zu bringen.
Weiterlesen
Mit unserem neuen Sprachchat wird euer Spielerlebnis jetzt noch besser!
Weiterlesen

hover media query supported